SRP1-CBDZL-025NF-N
מק"ט מוצר של DigiKey
18-SRP1-CBDZL-025NF-N-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRP1-CBDZL-025NF-N
תיאור
SRP1-CBF
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A)
קטגוריה
סוג היציאה
AC‏, אפס צולב
יצרן
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
סדרה
מתח - עומס
24 V ~ 240 V
אריזה
בתפזורת
זרם עומס
25 A
סטטוס החלק
פעיל
התנגדות מצב-מופעל (מקס')
6.3 mOhms
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
תצורת הסיומת
חיבור מהיר - 0.250‏ אינץ' (6.3‏ מ"מ)
סוג ממסר
ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C