SRP1-CRAZL-010TC-N
מק"ט מוצר של DigiKey
5666-SRP1-CRAZL-010TC-N-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRP1-CRAZL-010TC-N
תיאור
SRP1-CR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 3
מתח - כניסה
90 ~ 280VAC
סדרה
מתח - עומס
24 V ~ 240 V
אריזה
בתפזורת
זרם עומס
10 A
התנגדות מצב-מופעל (מקס')
6.3 mOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C