SZ1SMA18CAT3G
מק"ט מוצר של DigiKey
F11509TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F11509CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F11509DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZ1SMA18CAT3G
תיאור
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMA
תיאור מפורט
29.2V מלחץ13.7A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMA
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
400W
לא
סדרה
קיבוליות @ תדר
335pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
AEC-Q101
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
18V
מארז‏ / תיבה
DO-214AC, SMA
מתח - פריצה (מינ')
20V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
29.2V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
13.7A