SZ1SMB160AT3G
מק"ט מוצר של DigiKey
F11545TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F11545CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F11545DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZ1SMB160AT3G
תיאור
TVS DIODE 160VWM 259VC SMB
תיאור מפורט
259V מלחץ2.3A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMB
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
600W
Digi-Reel®
קיבוליות @ תדר
125pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
לרכב
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
160V
מתח - פריצה (מינ')
178V
מארז‏ / תיבה
DO-214AA‏, SMB
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
259V
מארז ההתקן של הספק
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
2.3A