SZ1SMB18CAT3G | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMB |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 17 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 29.2V מלחץ20.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMB |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | SZ1SMB18CAT3G דגמים |
קטגוריה | הספק - מתקף שיא 600W |
יצרן | הגנת קווי כוח לא |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | קיבוליות @ תדר 465pF ב-1MHz |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 150°C (TJ) |
סוג זנר (Zener) | דירוג לרכב |
ערוצים דו-כיווניים 1 | הרשאה AEC-Q101 |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 18V | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - פריצה (מינ') 20V | מארז / תיבה DO-214AA, SMB |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 29.2V | מארז ההתקן של הספק |
זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 20.5A | מספר מוצר בסיס |