SZ1SMB18CAT3G
מק"ט מוצר של DigiKey
F11551TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F11551CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F11551DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZ1SMB18CAT3G
תיאור
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMB
תיאור מפורט
29.2V מלחץ20.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMB
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SZ1SMB18CAT3G דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
600W
Digi-Reel®
קיבוליות @ תדר
465pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
לרכב
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
18V
מתח - פריצה (מינ')
20V
מארז‏ / תיבה
DO-214AA‏, SMB
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
29.2V
מארז ההתקן של הספק
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
20.5A