SZ1SMB75CAT3G
מק"ט מוצר של DigiKey
F11580TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F11580CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F11580DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZ1SMB75CAT3G
תיאור
TVS DIODE 75VWM 121VC SMB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
121V מלחץ4.9A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMB
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
600W
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ תדר
125pF ב-1MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
דירוג
לרכב
ערוצים דו-כיווניים
1
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
75V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - פריצה (מינ')
83.3V
מארז‏ / תיבה
DO-214AA‏, SMB
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
121V
מארז ההתקן של הספק
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
4.9A