SZ1SMC51AT3G
מק"ט מוצר של DigiKey
F11594TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F11594CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F11594DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZ1SMC51AT3G
תיאור
TVS DIODE 51VWM 82.4VC SMC
תיאור מפורט
82.4V מלחץ18.2A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMC
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
AEC-Q101
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
51V
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - פריצה (מינ')
56.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
82.4V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
18.2A