SZSMF24AT1G
מק"ט מוצר של DigiKey
F11651TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F11651CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F11651DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZSMF24AT1G
תיאור
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SOD123F
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
38.9V מלחץ5.1A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-123F
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SZSMF24AT1G דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
5.1A
יצרן
הספק - מתקף שיא
200W
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V
מארז‏ / תיבה
SOD-123F
מתח - פריצה (מינ')
26.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
38.9V