SZSMF24AT1G | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 24VWM 38.9VC SOD123F |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 18 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 38.9V מלחץ5.1A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-123F |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | SZSMF24AT1G דגמים |
קטגוריה | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 5.1A |
יצרן | הספק - מתקף שיא 200W |
סדרה | הגנת קווי כוח לא |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
סטטוס החלק פעיל | דירוג לרכב |
סוג זנר (Zener) | הרשאה AEC-Q101 |
ערוצים חד-כיווניים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 24V | מארז / תיבה SOD-123F |
מתח - פריצה (מינ') 26.7V | מארז ההתקן של הספק |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 38.9V | מספר מוצר בסיס |