SZSMF4L24AT3G
מק"ט מוצר של DigiKey
18-SZSMF4L24AT3GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
18-SZSMF4L24AT3GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
18-SZSMF4L24AT3GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZSMF4L24AT3G
תיאור
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SOD123F
תיאור מפורט
38.9V מלחץ10.3A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-123F
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
10.3A
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
AEC-Q101
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V
מתח - פריצה (מינ')
26.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
38.9V