TPSMD400CA-A
מק"ט מוצר של DigiKey
18-TPSMD400CA-ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
18-TPSMD400CA-ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
18-TPSMD400CA-ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TPSMD400CA-A
תיאור
TVS DIODE 400VWM 648VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
648V מלחץ4.7A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
4.7A
יצרן
הספק - מתקף שיא
3000W (3kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
400V
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - פריצה (מינ')
447V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
648V