TPSMF4L18A
מק"ט מוצר של DigiKey
F7524TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F7524CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F7524DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TPSMF4L18A
תיאור
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SOD123F
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
29.2V מלחץ13.7A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-123F
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
13.7A
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
18V
מארז‏ / תיבה
SOD-123F
מתח - פריצה (מינ')
20V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
29.2V