V05X150E
מק"ט מוצר של DigiKey
18-V05X150E-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
V05X150E
תיאור
VARISTOR 240V 1.2KA DISC 7MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
240 V 1.2 kA וריסטור 1 מעגלים חשמליים חור מעבר דיסק 7 מ"מ
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
264 V
יצרן
Littelfuse Inc.
זרם - נחשול
1.2 kA
סדרה
אנרגיה
11J
אריזה
בתפזורת
מספר המעגלים
1
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
110 pF @ 1 kHz
מתח AC מקסימלי (Volts)
150 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מתח DC מקסימלי (Volts)
200 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח וואריסטור (מינ')
216 V
מארז‏ / תיבה
דיסק 7 מ"מ
מתח ואריסטור (טיפוסי)
240 V