V14E625P
מק"ט מוצר של DigiKey
F10944-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
V14E625P
תיאור
VARISTOR 1KV 6KA DISC 14MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 kV 6 kA וריסטור 1 מעגלים חשמליים חור מעבר דיסק 14 מ"מ
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
1.1 kV
יצרן
Littelfuse Inc.
זרם - נחשול
6 kA
סדרה
אנרגיה
200J
אריזה
בתפזורת
מספר המעגלים
1
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
160 pF @ 1 MHz
מתח AC מקסימלי (Volts)
625 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C (TA)
מתח DC מקסימלי (Volts)
825 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח וואריסטור (מינ')
900 V
מארז‏ / תיבה
דיסק 14 מ"מ
מתח ואריסטור (טיפוסי)
1 kV