V16AUMLA2220NS
מק"ט מוצר של DigiKey
F12126TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F12126CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F12126DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
V16AUMLA2220NS
תיאור
VARISTOR 24V 10A 2220
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24 V 10 A וריסטור 1 מעגלים חשמליים הרכבת משטח, MLCV 2220 (5750 מטרי)
קטגוריה
זרם - נחשול
10 A
יצרן
Littelfuse Inc.
אנרגיה
50J
סדרה
מספר המעגלים
1
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C (TA)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
מתח DC מקסימלי (Volts)
16 V
הרשאה
AEC-Q200
מתח וואריסטור (מינ')
21.6 V
סוג ההרכבה
הרכבת משטח, MLCV
מתח ואריסטור (טיפוסי)
24 V
מארז‏ / תיבה
2220 (5750 מטרי)
מתח ואריסטור (מקס')
26.4 V