V18AUMLA2220H
מק"ט מוצר של DigiKey
F3807TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F3807CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F3807DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
V18AUMLA2220H
תיאור
VARISTOR 27.5V 2220
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
27.5 V וריסטור 1 מעגלים חשמליים הרכבת משטח, MLCV 2220 (5750 מטרי)
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
32 V
יצרן
Littelfuse Inc.
אנרגיה
25J
סדרה
מספר המעגלים
1
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C (TA)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
מתח AC מקסימלי (Volts)
14 V
הרשאה
AEC-Q200
מתח DC מקסימלי (Volts)
18 V
סוג ההרכבה
הרכבת משטח, MLCV
מתח וואריסטור (מינ')
23 V
מארז‏ / תיבה
2220 (5750 מטרי)
מתח ואריסטור (טיפוסי)
27.5 V