V20E42AUTO
מק"ט מוצר של DigiKey
F6410-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
V20E42AUTO
תיאור
VARISTOR 68V 5KA DISC 20MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
68 V 5 kA וריסטור 1 מעגלים חשמליים חור מעבר דיסק 20 מ"מ
קטגוריה
זרם - נחשול
5 kA
יצרן
Littelfuse Inc.
אנרגיה
140J
סדרה
מספר המעגלים
1
אריזה
בתפזורת
קיבוליות @ תדר
8500 pF @ 1 MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מתח AC מקסימלי (Volts)
42 V
דירוג
לרכב
מתח DC מקסימלי (Volts)
50 V
הרשאה
AEC-Q200
מתח וואריסטור (מינ')
61.2 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח ואריסטור (טיפוסי)
68 V
מארז‏ / תיבה
דיסק 20 מ"מ
מתח ואריסטור (מקס')
74.8 V