V24AUMLA2220H
מק"ט מוצר של DigiKey
F10948TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F10948CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F10948DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
V24AUMLA2220H
תיאור
VARISTOR 35.5V 2220
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
35.5 V וריסטור 1 מעגלים חשמליים הרכבת משטח, MLCV 2220 (5750 מטרי)
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
39 V
יצרן
Littelfuse Inc.
אנרגיה
5J
סדרה
מספר המעגלים
1
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C (TA)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
מתח AC מקסימלי (Volts)
19 V
הרשאה
AEC-Q200
מתח DC מקסימלי (Volts)
24 V
סוג ההרכבה
הרכבת משטח, MLCV
מתח וואריסטור (מינ')
32 V
מארז‏ / תיבה
2220 (5750 מטרי)
מתח ואריסטור (טיפוסי)
35.5 V