V320LA20AP
מק"ט מוצר של DigiKey
F3023-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
V320LA20AP
תיאור
VARISTOR 510V 4.5KA DISC 14MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
510 V 4.5 kA וריסטור 1 מעגלים חשמליים חור מעבר דיסק 14 מ"מ
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
V320LA20AP דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
561 V
יצרן
Littelfuse Inc.
זרם - נחשול
4.5 kA
סדרה
אנרגיה
80J
אריזה
בתפזורת
מספר המעגלים
1
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
380 pF @ 1 MHz
מתח AC מקסימלי (Volts)
320 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C (TA)
מתח DC מקסימלי (Volts)
420 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח וואריסטור (מינ')
459 V
מארז‏ / תיבה
דיסק 14 מ"מ
מתח ואריסטור (טיפוסי)
510 V