V42MLA1206NHAUTO
מק"ט מוצר של DigiKey
F10958TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F10958CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F10958DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
V42MLA1206NHAUTO
תיאור
VARISTOR 53V 180A 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
53 V 180 A וריסטור 1 מעגלים חשמליים הרכבת משטח, MLCV 1206 (3216 מטרי)
קטגוריה
זרם - נחשול
180 A
יצרן
Littelfuse Inc.
אנרגיה
0.8J
סדרה
מספר המעגלים
1
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ תדר
340 pF @ 1 MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C (TA)
מתח AC מקסימלי (Volts)
30 V
דירוג
לרכב
מתח DC מקסימלי (Volts)
42 V
הרשאה
AEC-Q200
מתח וואריסטור (מינ')
46 V
סוג ההרכבה
הרכבת משטח, MLCV
מתח ואריסטור (טיפוסי)
53 V
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
מתח ואריסטור (מקס')
60 V