V42MLA1206NT
מק"ט מוצר של DigiKey
18-V42MLA1206NTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
18-V42MLA1206NTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
V42MLA1206NT
תיאור
VARISTOR 53V 180A 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
53 V 180 A וריסטור 1 מעגלים חשמליים הרכבת משטח, MLCV 1206 (3216 מטרי)
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
60 V
יצרן
Littelfuse Inc.
זרם - נחשול
180 A
סדרה
אנרגיה
0.8J
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מספר המעגלים
1
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
425 pF @ 1 MHz
מתח AC מקסימלי (Volts)
30 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מתח DC מקסימלי (Volts)
42 V
סוג ההרכבה
הרכבת משטח, MLCV
מתח וואריסטור (מינ')
46 V
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
מתח ואריסטור (טיפוסי)
53 V