V660LA10P
מק"ט מוצר של DigiKey
F5413-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
V660LA10P
תיאור
VARISTOR 1.08KV 2.5KA DISC 10MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.08 kV 2.5 kA וריסטור 1 מעגלים חשמליים חור מעבר דיסק 10 מ"מ
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
1.188 kV
יצרן
Littelfuse Inc.
זרם - נחשול
2.5 kA
סדרה
אנרגיה
70J
אריזה
בתפזורת
מספר המעגלים
1
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
70 pF @ 1 MHz
מתח AC מקסימלי (Volts)
660 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C (TA)
מתח DC מקסימלי (Volts)
850 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח וואריסטור (מינ')
972 V
מארז‏ / תיבה
דיסק 10 מ"מ
מתח ואריסטור (טיפוסי)
1.08 kV