VLR175LF
מק"ט מוצר של DigiKey
VLR175LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VLR175LF
תיאור
PTC RESET FUSE 12V 1.75A STRAP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 12V 1.75 A Ih מוגדר משתמש רצועה
קטגוריה
זמן עד לניתוק
5 s
יצרן
Littelfuse Inc.
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
17 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
62 mOhms
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
מוגדר משתמש
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
רצועה
מתח - מקס'
12V
גודל / מידה
אורך 1.201‏ אינץ' x‏ רוחב 0.122‏ אינץ' (30.50 מ"מ x‏ 3.10‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
1.75 A
עובי (מרבי)
0.032‏ אינץ' (0.80‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
4.2 A
סוכנות הרשאות
CSA, TUV, UL
זרם - מקס'
100 A