SRP1-CEDZH-050NC-N
מק"ט מוצר של DigiKey
5666-SRP1-CEDZH-050NC-N-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRP1-CEDZH-050NC-N
תיאור
SSR HP ECO, 1X50A/660VAC ZC, DC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
סדרה
מתח - עומס
24 V ~ 660 V
אריזה
תיבה
זרם עומס
50 A
התנגדות מצב-מופעל (מקס')
7.5 mOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 100°C