SRP1-CEDZL-020NC-N
מק"ט מוצר של DigiKey
5666-SRP1-CEDZL-020NC-N-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRP1-CEDZL-020NC-N
תיאור
SSR HP ECO, 1X20A/240VAC ZC, DC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
סדרה
מתח - עומס
12 V ~ 280 V
אריזה
תיבה
זרם עומס
20 A
התנגדות מצב-מופעל (מקס')
14 mOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 100°C