SRP1-MEDZL-025NF-N
מק"ט מוצר של DigiKey
5666-SRP1-MEDZL-025NF-N-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRP1-MEDZL-025NF-N
תיאור
SSR MINI ECO, 1X25A/240VAC ZC, D
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A)
קטגוריה
סוג היציאה
AC‏, אפס צולב
יצרן
מתח - כניסה
4 ~ 30VDC
סדרה
מתח - עומס
12 V ~ 280 V
אריזה
תיבה
זרם עומס
25 A
סטטוס החלק
פעיל
התנגדות מצב-מופעל (מקס')
16 mOhms
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
תצורת הסיומת
הדק הברגה
סוג ממסר
ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 100°C