W48-2-RB-N-BK-B
מק"ט מוצר של DigiKey
67-W48-2-RB-N-BK-B-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
W48-2-RB-N-BK-B
תיאור
PBS 12MM SPST 0.1A 48V MAINTAIN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מתגי לחצן SPST-NO סטנדרטי הרכבה בלוח, קדמי
קטגוריה
מתח נקוב - AC
12 V
יצרן
סוג מפעיל (Actuator)
עגול, לחצן, קמור
סדרה
צבע - מפעיל (Actuator)/כיפה
שחור
אריזה
בתפזורת
תצורת הסיומת
חיבור מהיר -0.110‏ אינץ' (2.8‏ מ"מ), מוליכי חוט
סטטוס החלק
פעיל
הגנת חדירות
IP67 - אטים אבק, חסין מים
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח, קדמי
מידות הפתח בלוח
מעגלי - קוטר 13.42 מ"מ
סוג
סטנדרטי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 65°C
מעגל
אורך חיים מכני
פונקציית מתג
מופסק-מופעל
אורך חיים חשמלי
דירוג זרם (אמפר)
10mA (AC)