W48M-A13B05
מק"ט מוצר של DigiKey
67-W48M-A13B05-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
W48M-A13B05
תיאור
PBS 19MM SPST 0.1A 48V MOM METAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מתגי לחצן SPST-NO סטנדרטי, מואר הרכבה בלוח, קדמי
קטגוריה
מתח נקוב - DC
12 V
יצרן
סוג מפעיל (Actuator)
עגול, לחצן, שטוח
סדרה
צבע - מפעיל (Actuator)/כיפה
כסף
אריזה
בתפזורת
סוג הארה, צבע
LED, כחול
סטטוס החלק
פעיל
מתח הארה (נקוב)
3.1VDC
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח, קדמי
תצורת הסיומת
חוטים מוליכים
סוג
סטנדרטי, מואר
הגנת חדירות
IP67 - אטים אבק, חסין מים
מעגל
מידות הפתח בלוח
מעגלי - קוטר 19.15 מ"מ
פונקציית מתג
מופסק-רגעי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
דירוג זרם (אמפר)
250mA (DC)