WSA58M-B13W24
מק"ט מוצר של DigiKey
67-WSA58M-B13W24-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
WSA58M-B13W24
תיאור
PBS 22MM SPDT 5A 28V UL61058 MTN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מתגי לחצן SPDT סטנדרטי, מואר הרכבה בלוח, קדמי
קטגוריה
מתח נקוב - DC
28 V
יצרן
סוג מפעיל (Actuator)
עגול, לחצן, שטוח
סדרה
צבע - מפעיל (Actuator)/כיפה
כסף
אריזה
בתפזורת
סוג הארה, צבע
LED, לבן
סטטוס החלק
פעיל
מתח הארה (נקוב)
24VDC
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח, קדמי
תצורת הסיומת
חוטים מוליכים
סוג
סטנדרטי, מואר
הגנת חדירות
IP67 - אטים אבק, חסין מים
מעגל
מידות הפתח בלוח
מעגלי - קוטר 22.15 מ"מ
פונקציית מתג
מופעל-מופעל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
דירוג זרם (אמפר)
5A (DC)