L1T2-3070000000000 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | LED LUXEON WARM WHITE 3000K 2SMD |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | תאורת LED LUXEON TX לבן, חם 3000K 2.8V 700mA 120° 2-SMD, ללא מוליכים, פדים חשופים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | Lumens/Watt @ זרם - בדיקה 125lm/W |
יצרן | CRI (אינדקס נאמנות צבעים) 70 |
סדרה | זרם - מקס' 1.5A |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זווית צפייה 120° |
סטטוס החלק מוצר שהתיישן | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
צבע | מארז / תיבה 2-SMD, ללא מוליכים, פדים חשופים |
CCT (K) 3000K | גודל / מידה אורך 0.146 אינץ' x רוחב 0.146 אינץ' (3.70 מ"מ x 3.70 מ"מ) |
שטף ב- 85°C, זרם - בדיקה 245lm (טיפוסי) | גובה - מקובע (מרבי) 0.083 אינץ' (2.12 מ"מ) |
זרם - בדיקה 700mA | התנגדות תרמית של המארז 3°C/W |
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי) 2.8V | מספר מוצר בסיס |