L1T2-4070000002700
מק"ט מוצר של DigiKey
1416-1237-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1416-1237-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L1T2-4070000002700
תיאור
LED LUXEON NEU WHITE 4000K 2SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תאורת LED LUXEON TX לבן, נייטרלי 4000K 2.8V 700mA 120° ‎2-SMD‏, ללא מוליכים, פדים חשופים
קטגוריה
Lumens/Watt @ זרם - בדיקה
137lm/W
יצרן
CRI (אינדקס נאמנות צבעים)
70
סדרה
זרם - מקס'
1.5A
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
זווית צפייה
120°
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
צבע
מארז‏ / תיבה
‎2-SMD‏, ללא מוליכים, פדים חשופים
CCT‏ (K)
4000K
גודל / מידה
אורך 0.146‏ אינץ' x‏ רוחב 0.146‏ אינץ' (3.70 מ"מ x‏ 3.70‏ מ"מ)
שטף ב- 85°C, זרם - בדיקה
269lm (טיפוסי)
גובה - מקובע (מרבי)
0.083‏ אינץ' (2.12‏ מ"מ)
זרם - בדיקה
700mA
התנגדות תרמית של המארז
3°C/W
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
2.8V