CHM-14-35-90-36-AA00-F2-3 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Luminus Devices Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
תאורת LED שבב-על-לוח (COBs), מחוללי LED‏, מודולים שבב על הלוח (COB) CHM-14 לבן, חם מרובע
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CHM-14-35-90-36-AA00-F2-3
מק"ט מוצר של DigiKey
CHM-14-35-90-36-AA00-F2-3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CHM-14-35-90-36-AA00-F2-3
תיאור
LED COB CHM14 WM WHT SQ 3500K
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
טמפרטורה - בדיקה
85°C
יצרן
Luminus Devices Inc.
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
35V
סדרה
Lumens/Watt @ זרם - בדיקה
98lm/W
אריזה
מגש
זרם - מקס'
1.44A
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
CRI (אינדקס נאמנות צבעים)
90
סוג
שבב על הלוח (COB)
זווית צפייה
120°
צבע
לבן, חם
גודל / מידה
אורך 18.50‎ מ"מ‎ × רוחב 18.50 מ"מ
CCT‏ (K)
3500K 3-StepMacAdam Ellipse
גובה
1.37 מ"מ
תצורה
מרובע
משטח פולט אור (LES)
שטף אור ב- זרם/טמפרטורה
2470lm (טיפוסי)
סוג עדשה
שטוח
זרם - בדיקה
720mA