CHM-9-40-90-18-AC10-F3-3
מק"ט מוצר של DigiKey
1214-1456-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CHM-9-40-90-18-AC10-F3-3
תיאור
LED COB CHM9 WHT SQUARE 4000K
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תאורת LED שבב-על-לוח (COBs) מחוללי LED‏ מודולים שבב על הלוח (COB) CHM-9 לבן, נייטרלי מרובע
קטגוריה
טמפרטורה - בדיקה
85°C
יצרן
Luminus Devices Inc.
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
18V
סדרה
זרם - מקס'
545mA
אריזה
מגש
CRI (אינדקס נאמנות צבעים)
90
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
זווית צפייה
120°
סוג
שבב על הלוח (COB)
גודל / מידה
אורך 13.50‎ מ"מ‎ × רוחב 13.50 מ"מ
צבע
לבן, נייטרלי
גובה
1.37 מ"מ
CCT‏ (K)
4000K 3-StepMacAdam Ellipse
משטח פולט אור (LES)
קוטר 9.00 מ"מ
תצורה
מרובע
סוג עדשה
שטוח
זרם - בדיקה
360mA