CTM-14-4018-90-36-TW01
מק"ט מוצר של DigiKey
1214-1548-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CTM-14-4018-90-36-TW01
תיאור
LED MOD CTM WHITE RECT 4000K
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CTM-14-4018-90-36-TW01 דגמים
קטגוריה
טמפרטורה - בדיקה
85°C
יצרן
Luminus Devices Inc.
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
37V
סדרה
Lumens/Watt @ זרם - בדיקה
לבן חם 56‎ lm, לבן קר 93‎ lm
אריזה
מגש
זרם - מקס'
440mA
סטטוס החלק
אפשרות אחרונה לרכישה
CRI (אינדקס נאמנות צבעים)
90
סוג
מודול LED
זווית צפייה
130°
צבע
לבן, חם / לבן, ניטרלי
גודל / מידה
אורך 24.00‎ מ"מ‎ × רוחב 20.00 מ"מ
CCT‏ (K)
1800K ~ 4000K
גובה
1.58 מ"מ
תצורה
מלבן
משטח פולט אור (LES)
קוטר 14.50 מ"מ
שטף אור ב- זרם/טמפרטורה
לבן חם 825‎ lm, לבן קר 1370‎ lm
סוג עדשה
שטוח
זרם - בדיקה
400mA