CXM-14-30-80-36-AC00-F2-3
מק"ט מוצר של DigiKey
1214-1252-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CXM-14-30-80-36-AC00-F2-3
תיאור
LED COB CXM-14 WM WHT SQ 3000K
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תאורת LED שבב-על-לוח (COBs) מחוללי LED‏ מודולים שבב על הלוח (COB) CXM-14 לבן, חם מרובע
קטגוריה
טמפרטורה - בדיקה
85°C
יצרן
Luminus Devices Inc.
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
36V
סדרה
Lumens/Watt @ זרם - בדיקה
117lm/W
אריזה
מגש
זרם - מקס'
1A
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
CRI (אינדקס נאמנות צבעים)
80
סוג
שבב על הלוח (COB)
זווית צפייה
120°
צבע
לבן, חם
גודל / מידה
אורך 19.00‎ מ"מ‎ × רוחב 19.00 מ"מ
CCT‏ (K)
3000K 3-StepMacAdam Ellipse
גובה
1.37 מ"מ
תצורה
מרובע
משטח פולט אור (LES)
קוטר 13.50 מ"מ
שטף אור ב- זרם/טמפרטורה
2030lm (טיפוסי)
סוג עדשה
שטוח
זרם - בדיקה
480mA