CXM-14-35-90-36-AA00-F2-3 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
גיליון נתונים
תאורת LED שבב-על-לוח (COBs), מחוללי LED‏, מודולים שבב על הלוח (COB) CXM-14 לבן, חם מרובע
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CXM-14-35-90-36-AA00-F2-3
מק"ט מוצר של DigiKey
CXM-14-35-90-36-AA00-F2-3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CXM-14-35-90-36-AA00-F2-3
תיאור
LED COB CXM-14 WARM WHT SQ 3500K
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
טמפרטורה - בדיקה
85°C
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
35V
סדרה
Lumens/Watt @ זרם - בדיקה
107lm/W
זרם - מקס'
1A
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
גודל / מידה
אורך 18.50‎ מ"מ‎ × רוחב 18.50 מ"מ
CCT‏ (K)
3500K 3-StepMacAdam Ellipse
שטף אור ב- זרם/טמפרטורה
1800lm (טיפוסי)
זרם - בדיקה
480mA