CXM-22-40-80-36-AC00-F2-3 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Luminus Devices Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Luminus Devices Inc.
קיים במלאי: 605
גיליון נתונים
קיים במלאי: 1,061
תאורת LED שבב-על-לוח (COBs), מחוללי LED‏, מודולים שבב על הלוח (COB) CXM-22 לבן, נייטרלי מרובע
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CXM-22-40-80-36-AC00-F2-3
מק"ט מוצר של DigiKey
1214-1263-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CXM-22-40-80-36-AC00-F2-3
תיאור
LED COB CXM-22 NEUT WHT SQ 4000K
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
טמפרטורה - בדיקה
85°C
יצרן
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
36V
סדרה
Lumens/Watt @ זרם - בדיקה
125lm/W
אריזה
מגש
זרם - מקס'
2.56A
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
CRI (אינדקס נאמנות צבעים)
80
סוג
שבב על הלוח (COB)
זווית צפייה
120°
צבע
לבן, נייטרלי
גודל / מידה
CCT‏ (K)
4000K 3-StepMacAdam Ellipse
גובה
1.37 מ"מ
תצורה
מרובע
משטח פולט אור (LES)
שטף אור ב- זרם/טמפרטורה
5770lm (טיפוסי)
סוג עדשה
שטוח
זרם - בדיקה
1.28A