MAPRST0912-50 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Rohm Semiconductor
קיים במלאי: 2,553
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Infineon Technologies
Renesas Electronics Corporation
onsemi
טרנזיסטור RF NPN 65V 5.3A 50W הרכבה בשלדה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
MAPRST0912-50
מק"ט מוצר של DigiKey
1465-1134-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAPRST0912-50
תיאור
RF TRANS NPN 65V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
הגבר
10.16dB ~ 10.25dB
יצרן
MACOM Technology Solutions
הספק - מקס'
50W
אריזה
מגש
זרם - קולט (Ic) (מקס')
5.3A
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
200°C (TJ)
סוג טרנזיסטור
NPN
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
65V