AST0840MFD-4.4TRQ
AST0840MFD-4.4TRQ
מק"ט מוצר של DigiKey
458-AST0840MFD-4.4TRQTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
458-AST0840MFD-4.4TRQCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
458-AST0840MFD-4.4TRQDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AST0840MFD-4.4TRQ
תיאור
BUZZER MAGN 4.4V 0.34X 0.34 SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
זמזמים מתמר (Transducer), בדחיפה חיצונית מגנטי 4.4 V 140mA 4kHz dB‏105‏ ב-V‏4.4‏, 10‏ ס"מ הרכבה משטחית פדי הלחמה
קטגוריה
טכנולוגיה
מגנטי
יצרן
Mallory Sonalert Products Inc.
רמת לחץ הקול (SPL)
dB‏105‏ ב-V‏4.4‏, 10‏ ס"מ
סדרה
זרם - הספקה
140mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מיקום יציאה
ראש
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 70°C
מעגל הדוחף
מתמר (Transducer), בדחיפה חיצונית
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג כניסה
אות שיא-לשיא
סיומת
פדי הלחמה
מתח - נומינלי
4.4 V
גודל / מידה
אורך 0.339‏ אינץ' x‏ רוחב 0.335‏ אינץ' (8.60 מ"מ x‏ 8.50‏ מ"מ)
תחום מתח
V‏5‏ ~ 3.6‏
גובה - מקובע (מרבי)
0.177‏ אינץ' (4.50‏ מ"מ)
תדר
4kHz