PB-12N23P-12Q
PB-12N23P-12Q
PB-12N23P-12Q
מק"ט מוצר של DigiKey
458-1065-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PB-12N23P-12Q
תיאור
BUZZER MAGNETIC 12V 12MM TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
זמזמים מחוון, בדחיפה פנימית מגנטי 12 V 50mA 2.3kHz ס"מ 85dB ב-12V, 10 חור מעבר פיני PC
קטגוריה
אופן פעולה
צליל יחיד
יצרן
Mallory Sonalert Products Inc.
רמת לחץ הקול (SPL)
ס"מ 85dB ב-12V, 10
סדרה
זרם - הספקה
50mA
אריזה
צינור
מיקום יציאה
ראש
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
מעגל הדוחף
מחוון, בדחיפה פנימית
ערכים נקובים
רחיץ
סוג כניסה
DC
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - נומינלי
12 V
סיומת
פיני PC
תחום מתח
9 ~ 15V
גודל / מידה
קוטר 0.472‏ אינץ' (12.00‏ מ"מ)
תדר
2.3kHz