PK-20A35EWQ
מק"ט מוצר של DigiKey
458-1068-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PK-20A35EWQ
תיאור
BUZZER PIEZO 12V 28MM FLANGE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
זמזמים מחוון, בדחיפה פנימית פיזואלקטרי 12 V 10mA 3.5kHz ס"מ 95dB ב-12V, 30 הרכבה בלוח, אוגן חוטים מוליכים
קטגוריה
טכנולוגיה
פיזואלקטרי
יצרן
Mallory Sonalert Products Inc.
אופן פעולה
צליל יחיד
סדרה
רמת לחץ הקול (SPL)
ס"מ 95dB ב-12V, 30
אריזה
בתפזורת
זרם - הספקה
10mA
סטטוס החלק
פעיל
מיקום יציאה
ראש
מעגל הדוחף
מחוון, בדחיפה פנימית
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סוג כניסה
DC
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח, אוגן
מתח - נומינלי
12 V
סיומת
חוטים מוליכים
תחום מתח
‎3 ~ 24V‎
גודל / מידה
קוטר 1.102‏ אינץ' (28.00‏ מ"מ)
תדר
3.5kHz