PK-20N38PQ
PK-20N38PQ
PK-20N38PQ
מק"ט מוצר של DigiKey
458-PK-20N38PQ-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PK-20N38PQ
תיאור
BUZZER PIEZO 12V 23MM TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
זמזמים מחוון, בדחיפה פנימית פיזואלקטרי 12 V 12mA 3.8kHz ס"מ 85dB ב-12V, 30 חור מעבר פיני PC
קטגוריה
טכנולוגיה
פיזואלקטרי
יצרן
Mallory Sonalert Products Inc.
אופן פעולה
צליל יחיד
סדרה
רמת לחץ הקול (SPL)
ס"מ 85dB ב-12V, 30
אריזה
בתפזורת
זרם - הספקה
12mA
סטטוס החלק
פעיל
מיקום יציאה
ראש
מעגל הדוחף
מחוון, בדחיפה פנימית
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סוג כניסה
DC
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - נומינלי
12 V
סיומת
פיני PC
תחום מתח
‎3 ~ 28V‎
גודל / מידה
קוטר 0.906‏ אינץ' (23.00‏ מ"מ)
תדר
3.8kHz