SCE028LA3CTB
מק"ט מוצר של DigiKey
458-1102-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SCE028LA3CTB
תיאור
BUZZER PIEZO 42.98MM PNL MNT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
זמזמים מחוון, בדחיפה פנימית פיזואלקטרי 20mA 2.9kHz ס"מ 85dB ב-16V, 61 הרכבה בלוח בלוק הדקים
מודלים EDA/CAD
SCE028LA3CTB דגמים
קטגוריה
אופן פעולה
צליל יחיד
יצרן
Mallory Sonalert Products Inc.
רמת לחץ הקול (SPL)
ס"מ 85dB ב-16V, 61
סדרה
זרם - הספקה
20mA
אריזה
בתפזורת
מיקום יציאה
ראש
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 65°C
מעגל הדוחף
מחוון, בדחיפה פנימית
סוכנות הרשאות
cUL, UL
סוג כניסה
‎AC, ‏DC‎
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח
תחום מתח
16 ~ 28V
סיומת
בלוק הדקים
תדר
2.9kHz