SCE120MA3CTB
מק"ט מוצר של DigiKey
458-1107-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SCE120MA3CTB
תיאור
BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
זמזמים מחוון, בדחיפה פנימית פיזואלקטרי 40mA 2.9kHz ס"מ 75dB ב-48V, 61 הרכבה בלוח בלוק הדקים
מודלים EDA/CAD
SCE120MA3CTB דגמים
קטגוריה
אופן פעולה
צליל יחיד
יצרן
Mallory Sonalert Products Inc.
רמת לחץ הקול (SPL)
ס"מ 75dB ב-48V, 61
סדרה
זרם - הספקה
40mA
אריזה
בתפזורת
מיקום יציאה
ראש
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מעגל הדוחף
מחוון, בדחיפה פנימית
סוכנות הרשאות
cUL, UL
סוג כניסה
AC
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח
תחום מתח
‎48 ~ 120V‎
סיומת
בלוק הדקים
תדר
2.9kHz