ZA016LDFP1
מק"ט מוצר של DigiKey
458-1179-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ZA016LDFP1
תיאור
BUZZER PIEZO 30.74MM PNL MNT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
זמזמים מחוון, בדחיפה פנימית פיזואלקטרי 40mA 3.3kHz ס"מ 85dB ב-6V, 61 הרכבה בלוח בלוק הדקים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ZA016LDFP1 דגמים
קטגוריה
משך
‎10 PPS
יצרן
Mallory Sonalert Products Inc.
רמת לחץ הקול (SPL)
ס"מ 85dB ב-6V, 61
סדרה
זרם - הספקה
40mA
אריזה
בתפזורת
מיקום יציאה
ראש
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 65°C
מעגל הדוחף
מחוון, בדחיפה פנימית
סוכנות הרשאות
cUL, UL
סוג כניסה
DC
הגנת חדירות
NEMA 3R, 4X, 12
תחום מתח
6 ~ 16V
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח
תדר
3.3kHz