ZA016LDMP1
מק"ט מוצר של DigiKey
458-1269-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ZA016LDMP1
תיאור
BUZZER PIEZO 30.74MM PNL MNT
תיאור מפורט
זמזמים מחוון, בדחיפה פנימית פיזואלקטרי 40mA 3.3kHz ס"מ 85dB ב-6V, 61 הרכבה בלוח בלוק הדקים
מודלים EDA/CAD
ZA016LDMP1 דגמים
קטגוריה
משך
‎5 PPS
רמת לחץ הקול (SPL)
ס"מ 85dB ב-6V, 61
סדרה
זרם - הספקה
40mA
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 65°C
תחום מתח
6 ~ 16V
תדר
3.3kHz