ZA028MDCT
מק"ט מוצר של DigiKey
458-1184-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ZA028MDCT
תיאור
BUZZER PIEZO 30.74MM PNL MNT
תיאור מפורט
זמזמים מחוון, בדחיפה פנימית פיזואלקטרי 40mA 3.3kHz ס"מ 75dB ב-16V, 61 הרכבה בלוח בלוק הדקים
מודלים EDA/CAD
ZA028MDCT דגמים
קטגוריה
רמת לחץ הקול (SPL)
ס"מ 75dB ב-16V, 61
זרם - הספקה
40mA
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 65°C
סוג כניסה
DC
תחום מתח
16 ~ 28V
סיומת
בלוק הדקים
תדר
3.3kHz