ZT028LDFP1R
מק"ט מוצר של DigiKey
458-1457-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ZT028LDFP1R
תיאור
BUZZER PIEZO 30.74MM PNL MNT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
זמזמים מחוון, בדחיפה פנימית פייזו, LED‏, אדום 40mA 3.7kHz ס"מ 85dB ב-20V, 61 הרכבה בלוח בלוק הדקים
קטגוריה
רמת לחץ הקול (SPL)
ס"מ 85dB ב-20V, 61
יצרן
Mallory Sonalert Products Inc.
זרם - הספקה
40mA
סדרה
מיקום יציאה
ראש
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 65°C
סטטוס החלק
פעיל
סוכנות הרשאות
cUL, UL
מעגל הדוחף
מחוון, בדחיפה פנימית
הגנת חדירות
NEMA 3R, 4X, 12
סוג כניסה
DC
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח
תחום מתח
20 ~ 28V
סיומת
בלוק הדקים
תדר
3.7kHz