BCAS100505A102
מק"ט מוצר של DigiKey
5262-BCAS100505A102TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5262-BCAS100505A102CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5262-BCAS100505A102DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BCAS100505A102
תיאור
FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 kOhms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0402 (1005 מטרי) 100mA 1.6Ohm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
100mA
יצרן
Max Echo
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
1.6Ohm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו אות
גובה (מקס')
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.50‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
1 kOhms @ 100 MHz